Candela

Legături oficiale

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru

Scrisoare de mulțumire adresată Prea Sfințitului Nicodim, Episcop de Edineț și Briceni, din partea domnului Sergiu Moraru, medic ortoped-traumatolog, Secţia Traumatologie a Spitalului Raional Edineţ

 

Prea Sfinția Voastră!

Dorim să ne exprimăm gratitudinea și recunoștința pentru toată susținerea și ajutorul dezinteresat acordat Secției Traumatologie a Spitalului Raional Edineț, ajutor de care s-au bucurat mai întîi de toate pacienții secției, care beneficiază acum de condiții optime de tratament. Ne-a impresionat mult și cadoul oferit Secției Traumatologie în sfînta noapte a Nașterii Domnului – mașina de spălat automată, care ne ajută foarte mult la menținerea curățeniei și igienei.

Sperînd într-o continuare a colaborării noastre şi pe viitor, în numele personalului Secției Traumatologie, ne exprimăm încă o dată mulţumirea şi recunoştinţa, dorindu-Vă să aveți parte de sărbători frumoase și fericite, încălzite de toată bucuria și dragostea pe care ați dăruit-o cu multă generozitate pacienților și personalului Secției noastre!

Cu aleasă considerație,

medicul ortoped-traumatolog, Secţia Traumatologie

 a Spitalului Raional Edineţ, Moraru Sergiu

Comments are closed.