Candela

Legături oficiale

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru

Scrisoare de mulțumire Prea Sfințitului Nicodim din partea ipodiaconilor

 

Prea Sfințite Stăpîne Nicodim!

Cu o deosebită plăcere Vă adresăm sincerele noastre mulțumiri pentru toată bunătatea și căldura dragostei cu care ne înconjurați zi de zi, dar mai ales pentru generosul cadou oferit în preajma luminatelor sărbători de iarnă – aceste minunate costume de sărbătoare.

Fie ca bucuria și harul sărbătorilor de iarnă să vă umple inima, iar Măntuitorul Hristos, Arhiereul cel Veșnic, să Vă dăruiască pace în suflet, sănătate și putere ca să ne păstoriți întru mulți și fericiți ani!

Cu profund respect și fiască supunere,

Ipodiacon superior Filip Namolovan,

Ipodiacon Alexandru Buga,

Ipodiacon Ion Tudoreanu,

Ipodiacon Chiril Țîmbaliuc,

Ipodiacon Andrei Jitari,

Ipodiacon Igor Procopii,

Ipodiacon Vasile Ili,

Ipodiacon Ion Cenușa,

Ipodiacon Petru Lungu

 

Comments are closed.